Piegāde

Standarta piegādes laiks ir 1-3 darba dienas, ja vien konkrētajam produktam nav norādīts citādi.

Mēs piegādājam preces ar kurjeru vai uz Omniva pakomātiem visā Latvijā. Precīzāka informācija par preču piegādes izmaksām un izsniegšanas vietām ir sniegta zemāk.


Vairāk par preču piegādi


Preču piegāde uz Omniva pakomātiem

Ja esi izvēlējis preču piegādi uz Omniva pakomātu, tās tiks piegādātas 1–3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai (-ām) precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks.

Svarīgi!

Pasūtījuma piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai tad, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (39 x 38 x 64) un svaru (līdz 30 kg).

Pakalpojuma maksa piegādei uz Omniva - 3,15 €.

Bezmaksas Omniva piegāde pasūtījumiem virs 500 €.


Preču piegāde ar kurjeru

Ja esi izvēlējis preču piegādi ar kurjeru, tavu pasūtījumu piegādāsim 1-3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai (-ām) precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks. Piegādes dienā kurjers sazināsies ar jums lai precizētu piegādes laiku.

Pakalpojuma maksa piegādei ar kurjeru - 8,47 €.

Bezmaksas piegāde ar kurjeru  pasūtījumiem virs 500 €.


Preču izsniegšana mūsu ofisā

Preču saņemšanas maksa mūsu ofisā ir 8,47 €. Darba laiks un koordinātas ir atrodamas ŠEIT.

Ja esi izvēlējis preci (-es) saņemt mūsu ofisā, prece (-es) piegādes laiks ir 1–3 darba dienas, ja vien izvēlētajai precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks. Par to mēs paziņosim pa e-pastu vai SMS.

Lai saņemtu pasūtījumu, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam un pasūtījuma numuram. Ja tavu pasūtījumu saņems cita persona, noformējot pasūtījumu norādi viņu kā saņēmēju. Un ja pircējs ir juridiska persona, līdzi jābūt pilnvarai.


Gadījumā, ja atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem nav atrastas, lūdzam sazināties ar mums, rakstot: info@bytes.lv.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Privātuma Politika

Ienākt

Izvelne

Jūsu grozs

There are no more items in your cart