Par mums

Mūsu tiešsaistes datortehnikas veikals specializējas plašu datoru komponentu, perifērijas ierīču un piederumu pārdošanā klientiem visā pasaulē. Mūsu galvenais mērķa tirgus ir tehniski zinošās privātpersonas, spēlētāji, mazie uzņēmumi un IT profesionāļi, kuriem ir nepieciešama uzticama un augstas veiktspējas datortehnika.

Mēs orientējamies uz konkurētspējīgām cenām, ātru piegādi un izcilu klientu apkalpošanu. Lai piesaistītu un noturētu klientus, mēs piedāvājam dažādas maksājumu iespējas, tostarp kredītkartes un bankas pārskaitījumu. Mēs piedāvājam arī bezmaksas piegādi pasūtījumiem, kas pārsniedz noteiktu summu, kā arī bezrūpīgu atgriešanas politiku, lai nodrošinātu klientu apmierinātību.

Pastāvīgi izvērtējot savu produktu piedāvājumu un cenu stratēģiju, mēs sekojam līdzi nozares tendencēm un sasniegumiem. Mēs uzturam ciešas attiecības ar piegādātājiem, lai nodrošinātu pastāvīgu augstas kvalitātes produktu piegādi par konkurētspējīgām cenām.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Privātuma Politika

Ienākt

Izvelne

Jūsu grozs

There are no more items in your cart