Kā pasūtīt

Pasūtīšana mūsu e-veikalā ir vienkārša un viegla. Zemāk ir aprakstīts, kā jūs varat veikt pasūtījumu:

  • 1. solis: Pārlūkojiet mūsu produktus

Pārlūkojiet mūsu produktu klāstu, izmantojot mūsu kategorijas vai meklēšanas lodziņu, lai atrastu konkrētus produktus.

  • 2. solis: Pievienojiet preces grozā

Kad atradāt produktu, kuru vēlaties iegādāties, vienkārši noklikšķiniet uz pogas "Pievienot grozam". Jūs varat turpināt pārlūkot mūsu vietni un pievienot grozā vēl citas preces.

  • 3. solis: Pārbaudiet savu grozu

Tiklīdz būsiet gatavi noformēt pasūtījumu, noklikšķiniet uz grozs ikonas ekrāna augšējā labajā stūrī, lai pārskatītu savas preces. Varat koriģēt katras preces daudzumu, izņemt preces vai turpināt iepirkties.

  • 4. solis: Pasūtījuma veikšana

Kad pārskatījāt savu grozu, noklikšķiniet uz pogas "Noformēt pasūtījumu". Jums tiks atvērta lapa, kurā varēsiet ievadīt informāciju rēķina izrakstīšanai un piegādes informāciju.

  • 5. solis: Pārskatiet pasūtījuma kopsavilkumu

Pārskatiet pasūtījuma kopsavilkumu, lai pārliecinātos, ka visi dati ir pareizi. Ja jums ir kupona kods, šajā brīdī varat to ievadīt, lai saņemtu atlaidi.

  • Solis 6: Veiciet pasūtījumu

Kad pārskatījāt pasūtījuma kopsavilkumu, noklikšķiniet uz pogas "Pasūtīt", lai pabeigtu pirkumu. Jūs saņemsiet e-pasta apstiprinājumu ar pasūtījuma informāciju.

  • 7. solis: Izsekot savu pasūtījumu

Jūs varat izsekot sava pasūtījuma piegādi, autorizējoties savā kontā un pārbaudot pasūtījumu vēsturi. Ja pasūtījumu veicāt bez reģistrācijas, varat to izsekot, izmantojot mūsu viesu izsekošanas lapu.

Ja jums rodas papildus jautājumi vai neskaidrības par pasūtījuma veikšanu, lūdzam sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums nodrošināt pēc iespējas ērtāku iepirkšanās pieredzi.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Privātuma Politika

Ienākt

Izvelne

Jūsu grozs

There are no more items in your cart